Mobil

+420 603 532 171

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Novinky
8. 7. 2014 - Naše nabídka doplněna o další zastřešení bazénů v akci!.
10. 5. 2014 - web zastreseni-basic.cz aktualizován a doplněn o nové informace z oboru.
Kvalita vody v bazénu

Výhody zastřešení bazénů

Výhod zastřešení bazénů je nespočetně, ale pro ilustraci jak je zastřešení bazénů důležité a vhodné pro všechny, uvádíme alespoň ty hlavní.

Vyšší hygienická kvalita vody

Zastřešení bazénů ať už nízké nebo podchozí zajišťuje vyšší hygienickou kvalitu vody. Do vody nepadají listy ze stromů, pyl, nenafoukává prach, nemnoží se nebezpečné bakterie a další. Zastřešení Vám šetří náklady na chemii určenou k úpravě vody a čas, který by bylo nutné bez zastřešení bazénu vynaložit na jeho údržbu.

Stálá teplota vody

Díky zastřešení bazénů lze bazén využívat po delší dobu z roku. Nemusí se tedy čekat jen na letní sezónu, ale i v teplých jarních a podzimních měsících můžete bazén aktivně využívat.

Graf teploty vody v bazénu se zastresením

Vyšší bezpečí pro všechny

Zakrytý bazén nabízí především vyšší bezpečnost pro všechny, kteří se pohybují v jeho okolí. Do zakrytého bazénu nehrozí pád Vašeho dítěte, nebo domácího mazlíčka.

Bezpečnost v okolí zastřeeného bazénu

Neomezená rehabilitace

Pro ty z Vás, kteří bazén chtějí využívat ze zdravotních důvodu a potřebují například schůdky pro bezpečný vstup a výstup z bazénu, nabízí zastřešení od společnosti Famitech boční vstup, který ocení zejména klienti se sníženou pohyblivostí . Tento umožňuje bezpečný a pohodlný vstup do bazénu. Pro přejezd přes madla a schůdky jsme schopni vyrobit dvířka na míru, a to bez příplatku za atypické provedení.

Doporučujeme

Je-li venku nepříznivé počasí, doporučujeme využívat boční vstup, aby při odsunutí segmentů nedocházelo k únikům tepla z pod zastřešení a zákaznik mohl pohodlně vstoupit do svého bazénu.

Rodinná firma Famitech

Firma Famitech s.r.o. – výrobce zastřešení bazénů se na trhu zastřešení bazénů pohybuje déle jak 9 let a za tu dobu zrealizovala více jak 1500 zastřešení.

Snažíme se o co největší kontakt se zákazníkem a individuální přístup, ke každému zvlášť. Každé zastřešení, bazén a zahrada je jiná.
My se přizpůsobujeme.

Fotogalerie

Zastřešení bazénů Basic Zastřešení bazénů Tropic Zastřešení bazénů Champion Zastřešení bazénů Mystic Zastřešení bazénů Charm Zastřešení bazénů Fantasy

Akce a slevy na zastřešení

Akce na zastřešení Basic malý.

Oblíbené zastřešení Basic velký.

Zastřešení Basic 4 v akci.

Máte zájem o zastřešení bazénů v akci?
Kontaktujte Famitech.

Famitech
Aktuálně:
Zastřešení bazénů nízké, podchozí, atypické, bazénové kryty, bazénové zastřešení.
Zastřešení bazénů - Famitech
Rychlý kontakt:
Nad Sládečkem 480
390 02 Tábor
mobil: +420 603 532 171

e-mail: famitech @ famitech.cz
www.famitech.cz